Andros

Gwarancja Jakości

Gwarancja jakości

Firma Andros to ponad 100 lat doświadczenia w owocach i świeżych produktach. Sercem firmy jest fabryka w południowo-zachodniej Francji, położona w malowniczej dolinie Dordogne. Założona na początku XX w., do dziś pozostaje rodzinną firmą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W Andros pozyskujemy najlepsze odmiany owoców z całego świata. Dzięki długoterminowej współpracy z lokalnymi gospodarstwami mamy gwarancję, że owoce używane w czasie produkcji są najlepszej jakości.

Świeże soki Andros

Czy wiedziałeś, że...

Aby naturalnie złagodzić swędzenie po ukąszeniu komara lub mrówki, przyłóż na kilka minut skórkę banana.

Andros
Świeże soki Andros

Soki Andros powstają z dokładnie wyselekcjonowanych owoców zebranych w najlepszym momencie, gdy ich walory smakowe i zdrowotne są najpełniejsze. Wybieramy owoce soczyste, dojrzewające pod czujnymi promieniami słońca. Dzięki temu ich smak jest bogaty, a barwa głęboka. Przykładając ogromną wagę do procesu produkcji, uzyskujemy soki zdrowe i naturalne o niepowtarzalnym smaku, bez dodatku cukrów, barwników i konserwantów.

100% Soku nie z koncentratu (NFC)

Owoce, z których powstają soki, wyciskane są tuż po zebraniu, aby zachować naturalne bogactwo smaków. Soki Andros są odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Skład soku

  • Bez dodatku cukrów*
  • Bez barwników
  • Bez konserwantów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami.
*zawiera cukry naturalnie obecne w owocach