Andros

Gwarancja Jakości

Gwarancja jakości

Firma Andros to ponad 100 lat doświadczenia w owocach i świeżych produktach. Sercem firmy jest fabryka w południowo-zachodniej Francji, położona w malowniczej dolinie Dordogne. Założona na początku XX w., do dziś pozostaje rodzinną firmą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W Andros pozyskujemy najlepsze odmiany owoców z całego świata. Dzięki długoterminowej współpracy z lokalnymi gospodarstwami mamy gwarancję, że owoce używane w czasie produkcji są najlepszej jakości.

Świeże soki Andros

Czy wiedziałeś, że...

Olej lub sok z grejpfruta wmasowany w skórę doskonale wspomaga walkę z cellulitem.

Andros
Świeże soki Andros

Soki Andros powstają z dokładnie wyselekcjonowanych owoców zebranych w najlepszym momencie, gdy ich walory smakowe i zdrowotne są najpełniejsze. Wybieramy owoce soczyste, dojrzewające pod czujnymi promieniami słońca. Dzięki temu ich smak jest bogaty, a barwa głęboka. Przykładając ogromną wagę do procesu produkcji, uzyskujemy soki zdrowe i naturalne o niepowtarzalnym smaku, bez dodatku cukrów, barwników i konserwantów.

100% Soku nie z koncentratu (NFC)

Owoce, z których powstają soki, wyciskane są tuż po zebraniu, aby zachować naturalne bogactwo smaków. Soki Andros są odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Skład soku

  • Bez dodatku cukrów*
  • Bez barwników
  • Bez konserwantów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami.
*zawiera cukry naturalnie obecne w owocach